Randevu

MEDLIFE DA EPİLASYON

Epilasyonla bilinen her şey değişti!!!

Kliniğimizdeki tüm epilasyon cihazlarımızda kullandıgımız cilt analiz cihazımız ilecildinizin rengine ve kıl yapınıza göre hangi dozna nasıl uygulama yapılacagına dair yönlendiren son teknolojı epilasyon cihazları..

İstenmeyen Tüylere Kalıcı Çözüm

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yoludur. Lazer epilasyon’ da kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Soğutma sistemli lazer tekniği ile yapılan lazer epilasyon ile lazer ısısı cilde zarar vermeden doğrudan kıl kökünü yok eden ısıya dönüşür. Lazer epilasyon kıl kökünü tahrip etmektedirler. Lazer enerjisi, derinin altındaki kıl köküne ulaşır. Kıl kökündeki renk hücreleri (pigment) lazer enerjisini emer. Burada yoğunlaşan lazer enerjisi çevre deri ve dokuda hasar yapmadan kıl kökünü yakar ve hasara uğrayan kıl tekrar çıkmaz ve Lazer Epilasyon etkisi ortaya çıkar. Uygulamadan sonra yanan tüylerin bir kısmı hemen dökülür. Diğer bazı tüyler ise işlem sonrası 1-2 hafta içinde deriden atılır. İşlem esnasında her atışta düzinelerce kıl yanar. Böylece lazer epilasyon sırt, omuz, kollar, bacaklar ve yüz gibi geniş alanlar kısa sürede tedavi eder. Lazer Epilasyon vücutta her bölgeye anestezi gerektirmeden uygulanabilir. Meme ucu, üst dudak ve bikini bölgesi gibi hassas bölgeler bile lazer tedavisiyle kolaylıkla tedavi edilebilir. Lazer Epilasyon yöntemi istenmeyen tüylerden kurtulmak için faydalı, kolay, hızlı, güvenli ve etkili bir yöntemdir.

DAHA SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN HAYATA GÜLÜMSEYİN

Tüylerinizden Geçici Olarak Değil ÖMÜR Boyu Kurtulmanızı Vaad Ediyoruz.

Medlife Estetik ve Güzellik Merkezi Antalya’da Candela N-Dyag ,Alexandrite ve Ipl Lazerlerini kullanan ilk klinik olarak şimdide bünyesinde bulundurduğu üç farklı lazerin avantajları ile sizlere, FDA (food and drug administration) ve CE (Comfomite Europeenne) onaylı Candela Alexandrita ve N-Dyag Lazer sistemleri ile Laser epilasyon artık daha kolay ve daha hızlı sonuç vermektedir.Kliniğimizdeki üç farklı laser sistemi saysinde her mevsim ve her cilt tipine epilasyon uygulaması yapıp tam bir tüysüzlük elde etmekteyiz, Candela Laserlerine Özgü DCD soğutma sistemi (kryojen soğutucu gaz) sayesinde hem cilt dokusundaki yan etkileri azaltırken yüksek enerjide çalışmazı sağlar bu sayede en az seans sayısında epilasyon uygulamaz biter, Yine candela laserlerinde seans aralarında jilet yada başka metod ile tüyleri kısaltmaya gerek yoktur,İlk seansdan itibaren cildinizde tam bir tüysüzlük seans aralarında (2 ay) hiç tüy olmaması kliniğimizin diğer avantajlarıdır.

Yapılan Diğer Uygulamalar
– Epidermal pigmente lezyonlar / *güneş lekeleri *yaşlılık lekeleri *çiller
– Kırışıklıklar.

EPİLASYON İÇİN SUNDUĞUMUZ LAZER ALTERNATİFLERİ

Skintel ile Bir Saniyeden Kısa Sürede Cilt Analizi

Skintel melanin okuyucu sayesinde cilt analiz sistemi; tüy yoğunluğu, tüy çapı, tüy rengi gibi özelliklere göre ayarlama yaptığımız için sistem otamatik olarak cilde göre olan ayarı ekranda gösterir. Ayar sonrası gelişmiş iletişim soğutma sistemine göre ısı yükselmesini engeller.

Lazer Epilasyonda önemli olan kombine tedavilerdir. Kombine tedaviler sayesinde seans sayıları en aza indirilmiş başlıca uygulamalar yapılmaktadır. Yaz aylarında dahi bronz tene etkin bir flekilde lazer uygulaması yapılmaktadır.

Bu uygulamalarımız ise

Alexandrite Pro-U

Vectus Diode

ND-Yag Lazer

IPL Lazer

Her hakkı Özel MedLife Polikiliniği'ne aittir. Copyright 2016.